14-jersey prostěradlo – světle fialové – 140 x 200 cm

Jersey prostěradlo - světle fialové Luxusní české jersey prostěradlo vysoké kvality. Prostěradlo jersey vyniká vysokou... více informací »
14-jersey prostěradlo - světle
Jersey prostěradlo - světle fialové Luxusní české jersey prostěradlo vysoké kvality. Prostěradlo jersey vyniká vysokou...

Jersey prostěradlo – světle fialové

Luxusní české jersey prostěradlo vysoké kvality. Prostěradlo jersey vyniká vysokou pružností a perfektní přilnavostí. Prostěradla jsou velmi příjemná, heboučká a nemusí se žehlit. Spát jako v bavlnce, znamená spát na prostěradlech Jersey. Nabízena jsou v široké paletě barev, ze které si zaručeně vyberete to pravé prostěradlo ke každému povlečení. Vysoká gramáž 150g/m2  je zárukou kvality a dlouhé životnosti prostěradla. Jersey prostěradla jsou vyráběna ve více velikostech a zaručeně sednou do dětské postýlky, na jednolůžko i na manželskou postel. Prostěradla jsou zakončená gumičkou navlečenou v tunýlku, což předchází ztrátě pružnosti gumy.

 

Parametry:
složení: 100% bavlna
gramáž: 150g/m2
Hodně prodávaný produkt 14-jersey prostěradlo – světle fialové – 140 x 200 cm je k sehnání nyní tu na stránkách v populární sekci prostěradla jersey! Najděte si vyjímečné zboží ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu.

Tento kvalitní a žádaný produkt 14-jersey prostěradlo - světle Nábytek Harmonia snadno seženete bezpečně online za výhodné peníze! Výhodně za cenu 389 Kč.