9-froté prostěradlo – hnědé – 120 x 200 cm

Froté prostěradlo - hnědé Luxusní české froté prostěradlo vysoké kvality. Froté prostěradla jsou hřejivá a příjemná na... více informací »
9-froté prostěradlo - hnědé - 120 x 200
Froté prostěradlo - hnědé Luxusní české froté prostěradlo vysoké kvality. Froté prostěradla jsou hřejivá a příjemná na...

Froté prostěradlo – hnědé

Luxusní české froté prostěradlo vysoké kvality. Froté prostěradla jsou hřejivá a příjemná na dotek. Nabízena jsou v široké paletě barev, ze které si zaručeně vyberete to pravé ke každému povlečení. Vysoká gramáž bavlny je zárukou kvality a dlouhé životnosti froté prostěradla. 220g/m2. Froté prostěradla jsou vyráběna ve více velikostech a zaručeně sednou do dětské postýlky, na jednolůžko i na manželskou postel. Prostěradla jsou zakončená gumičkou navlečenou v tunýlku, což předchází ztrátě pružnosti gumy.

 

Parametry:
složení: 85%bavlna, 15%polyamid
gramáž: 220g/m2Nový kousek 9-froté prostěradlo – hnědé – 120 x 200 cm máte možnost nakoupit právě zde tu na webu zařazený v rubrice prostěradla! Nyní můžete získat skvělé produkty ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny! To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás taky další produkty značky Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže. V očích zákazníků populární značka Nábytek Harmonia má k dispozici špičkový sortiment.. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Výjimečný produkt 9-froté prostěradlo - hnědé Nábytek Harmonia jde pořídit aktuálně na webu téměř zdarma! Produkt koupíte teď u nás za 369 Kč.