A58,59,60,61 hvězdice mořská – 150 mm

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou... více informací »
A58
Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou...

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s dalšími dekoracemi a vytvářet tak vlastní sestavy dekorací. Ostatní dřevěné dekorace naleznete v sekci dekorace na zeď. Další samolepící dekorace z jiných materiálů nabízíme v sekci samolepící dekorace.

Velikost dekorace: zvolte výše
Tento výjimečný produkt A58,59,60,61 hvězdice mořská – 150 mm máte možnost nakoupit právě teď tady na našich stránkách ve známé sekci doplňky do dětského pokoje! Nyní najdete jiné produkty z naší kategorie z pohodlí domova. U nás nabízíme více, podívejte se také na další kousky od značky Nábytek Harmonia. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce Nábytek Harmonia dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment.! Nabídka platí do vyprodání zásob!

Tento akční a ve slevě kousek A58,59,60,61 hvězdice mořská - Nábytek Harmonia pohodlně získáte tady teď za parádní cenu. Aktuálně v akci za 54 Kč.