A58,59,60,61 hvězdice mořská – 300 mm

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou... více informací »
A58
Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou...

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s dalšími dekoracemi a vytvářet tak vlastní sestavy dekorací. Ostatní dřevěné dekorace naleznete v sekci dekorace na zeď. Další samolepící dekorace z jiných materiálů nabízíme v sekci samolepící dekorace.

Velikost dekorace: zvolte výšeTento žádaný produkt A58,59,60,61 hvězdice mořská – můžete dostat jednoduše u nás umístěný v rubrice doplňky do dětského pokoje! Podívejte se na ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za outletovou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! U nás totiž najdete více kousků od výrobce Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Nábytek Harmonia poskytuje vynikající produkty. za rozumné peníze.

Neodolatelný produkt A58,59,60,61 hvězdice mořská - Nábytek Harmonia jde sehnat tady a teď za nejnižší cenu! Aktuálně výhodně za 114 Kč.