A93,102 indián 3 – velikost – 500 mm

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou... více informací »
A93
Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou...

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s dalšími dekoracemi a vytvářet tak vlastní sestavy dekorací. Ostatní dřevěné dekorace naleznete v sekci dekorace na zeď. Další samolepící dekorace z jiných materiálů nabízíme v sekci samolepící dekorace.

Velikost dekorace: zvolte výše
Super produkt A93,102 indián 3 – velikost – 500 mm je k sehnání lehce tady u nás v populární sekci doplňky do dětského pokoje. Připravili jsme zcela nové zboží ze zmíněné sekce za báječnou cenu. Známý výrobce Nábytek Harmonia vás a vaše blízké obohatí o vynikající výrobky za akční ceny! Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Hodně prodávaný produkt A93,102 indián 3 - Nábytek Harmonia jednoduše pořídíte zde teď za outletovou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 648 Kč.