Anatomický polštář paris bio herbal – paměťová pěna

Ortopedický polštář PARIS BIO HERBAL je vyroben ze speciální pěny HERBAL-FOAM. Pěna HERBAL-FOAM se přizpůsobí i těm... více informací »
Anatomický polštář paris bio herbal -
Značka: MAT
2 170 Kč2 418 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost »
Ortopedický polštář PARIS BIO HERBAL je vyroben ze speciální pěny HERBAL-FOAM. Pěna HERBAL-FOAM se přizpůsobí i těm...

Ortopedický polštář PARIS BIO HERBAL je vyroben ze speciální pěny HERBAL-FOAM. Pěna HERBAL-FOAM se přizpůsobí i těm nejjemnějším nuancím tvarů lidského těla. Je měkká, vzdušná a její homogenní struktura zajišťuje po dlouhý čas neměnnou elasticitu. Do pěny je navíc přidán výtažek z květů rostliny Malva Sylvestris. Ten je symbolem pohody a sladké vůně. Ve starověkém Řecku byla používána téměř jako všelék a byl jí dáván přívlastek „královna léčivých rostlin“. Éterické oleje získávané z květů uvolňují dýchání, navozují a posilují relaxační účinky spánku.

 

Paměťová pěna nebo také líná pěna se přizpůsobí Vašemu tělu a nevytváří na něj žádný tlak. Polštář je opatřen odnímatelným a pratelným potahem z látky Velur.

 

Polštář Paris Bio Herbal je obzvláště vhodný pro ženy pro jeho příjemnou měkkost a lehkost.

 

Anatomický polštář společně s matrací z paměťové pěny nabízí kvalitní odpočinek  při spánku. 

Povedený produkt Anatomický polštář paris bio herbal - paměťová MAT snadno můžete sehnat právě nyní na našich stránkách se slevou! Na našich stránkách za 2 170 Kč.