moderni-kuchyne-nabytek.cz

Antibakteriální pružinová matrace venta – 2 tuhosti – pružinová

Velmi oblíbený výrobek Antibakteriální pružinová matrace venta - Nábytek Harmonia je k dostání zde teď za extra cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 9 631 Kč.
Antibakteriální pružinová matrace venta - 2
Do obchodu »
9 631 10 138 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Kvalitní pružinová matrace s jádrem z taškových pružinek (380ks pružinek) – matrace Venta. Pro lehací vrstvy jsou použity antibakteriální pěny gramáže 32 a 40kg/m3 s výškou 3cm. Tyto lehací vrstvy jsou upraveny zónovým děrováním tak, aby dokonale odváděli vlhkost a přebytečné teplo od těla. Otočením můžete volit mezi tužší a měkčí stranou. Jádro je chráněno separačním úpletem.

 

Matrace je vhodná pro lamelové rošty nebo pevné podložky. 

 

antibakteriální pěna s vysokou gramáží 40 kg/m3 a antibateriální viscoelastická-líná pěna s technologií SILVER-IONS a účinným termoregulačním efektem  výškou 3 cm
volba tužší / měkčí strany
pratelný potah matrace, dělitelný zipem na dvě poloviny
výška matrace v potahu 24 cm – potah Silver
nosnost matrace do 130 kg
záruka matrace je 7 let
vysoká kvalita a pohodlí po celou dobu životnosti matrace

 

POTAH SILVER

Je vyroben speciální nano-technologií s příměsí iontů stříbra. Ty přirozeně – fyzikální cestou zabraňují výskytu bakterií. Je tedy antibakteriální. Na dotek se potah podobá hedvábí, struktura je podobná polyesteru, chladí jako plátno a hřeje jako vlna. Až 70% vlhkosti, kterou tělo během spánku uvolní, lyocell přijme a následně předá do okolí . Tím udržuje optimální suché mikroklima. Potah  SILVER je zónově prošit rounem o vysoké gramáži 350 g/m2. Složení potahu: Viskoza 36%, Polyester 64%. Potah je dobře snímatelný díky zipu na dvě poloviny a je pratelný na 60°. Díky tomu zajistí snadnou hygienickou údržbu a čistotu.

 

​Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

MATRACE ČESKÉHO VÝROBCE MÁ CERTIFIKACI, KTERÁ ZDŮRAZŇUJE KVALITU JEJÍHO PROVEDENÍ.

 

U matrací širších 160cm, a také matrací všech atypických rozměrů, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu ve výši 20% z ceny. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.