Boční kontejner rea teeny – buk

Tento diskontní kus Boční kontejner rea teeny - DRE máte možnost pořídit momentálně v naši nabídce za příznivou cenu. Cena již od 3 412 Kč.
Boční kontejner rea teeny
Značka: DRE
3 412 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Hledáte opravdu praktický úložný prostor? Kontejner REA Teeny je úložným řešením do kterékoli místnosti. Můžete jej umístit samostatně nebo jej využít k podepření stolové desky REA Teeny. Spojením bočního kontejneru a stolové desky vznikne pracovní stůl. Kontejner je výsuvný pomocí koleček. Po otevření výsuvné části kontejneru najdete dvě poličky. Boční zábrany u poliček mají výšku 10cm. Výsuvná část je opatřena nerezovou úchytkou. Montáž úchytky je směrem nahoru, čímž poslouží zároveň jako věšák. Boční kontejner REA Teeny je vyroben z kvalitního lamina o tloušťce 16mm a opatřen ABS hranami o tloušťce 0,5mm a 2mm. Rozměry kontejneru jsou 40x96x72cm (š, h, v). Kontejner je dostupný v několika odstínech REA Standard, které najdete níže v souvisejících produktech.

 

Nábytek v programu REA lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu domova. Veškerý nábytek patřící do kolekce REA Teeny najdete níže v souvisejících produktech.