Boční regál k posteli tom – bílý

Představujeme vám kolekci Tom, kterou můžete vybavit dětské pokoje, ložnice, studentské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu.... více informací »
Boční regál k posteli
Značka: MB
1 716 Kč2 288 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Představujeme vám kolekci Tom, kterou můžete vybavit dětské pokoje, ložnice, studentské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu....

Představujeme vám kolekci Tom, kterou můžete vybavit dětské pokoje, ložnice, studentské pokoje nebo jiné prostory vašeho bytu. Jde o variabilní program, tzn. jednotlivé díly lze objednat samostatně a tím můžete pokoj vybavit podle vašich představ. Nabízený regál Tom je vyrobený z kvalitního lamina v bílé barvě, umisťuje se z boční strany postele Tom a jeho úložné prostory využijete pro umístění věcí, které chcete mít po ruce. Vnitřní prostor regálu má tři police v bílé barvě a příčný díl se spodní deskou v šedé barvě. Tento regál si můžete sami poskládat v levé i v pravé variantě.

 

O kolekci Tom můžeme říci, že jde o praktickou, moderní a jednoduchou variantu nábytku, která disponuje dostatečným úložným prostorem. Vybírat můžete různé typy skříní, stolky, postel, police a jiné elementy, které naleznete v souvisejícím zboží. Pro vybavení pokojů pro holky nebo kluky jde o ideální variantu nábytku.

 

Níže, v souvisejících produktech, naleznete jednotlivé díly programu Tom a jejich rozměry. 

Zajímavý kus Boční regál k posteli MB jednoduše naleznete nyní za super peníze! Výhodně za 1 716 Kč.