Botník gaia 04 – barva – p024

Tento levný kousek Botník gaia 04 - barva SZE pohodlně seženete aktuálně za báječnou cenu. Aktuálně za super cenu 8 384 Kč.
Botník gaia 04 - barva
Značka: SZE
8 384 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Předsíň je v každé domácnosti nezbytnou součástí. Právě tato místnost utváří první dojem. Botník GAIA zaujme skvostným rustikálním vzhledem s důrazem kladeným na detaily. Jedná se o ručně vyráběný dřevěný nábytek na zakázku, tím pádem je každý kus originálem. Jméno řecké bájné bohyně země GAIA si nábytek zasloužil svými antickými prvky a přírodním vzhledem. Produkt je povrchově upraven lakováním. Barevná vrstva má výborné krytí a je nanášena na bílý základ. Díky tomu je docíleno jasných barev. Na výběr máte z více než 30 odstínů. Barvy jsou ekologické, založeny na vodní bázi, které jsou přátelské k životnímu prostředí, což tento botník povyšuje na luxusní ekologický nábytek. Ve vrchní části stránky si v poli „Vybrat variantu“ vyberte odstín korpusu. 

 

Obuv si můžete uschovat do čtyř otevřených výklenků. Vrchní deska poté tvoří odkládací prostor či místo na sezení pro maximální komfort při obouvání. Botník je vyroben z kvalitního masivního dřeva z borovice. Tento materiál zajišťuje tu nejvyšší možnou kvalitu. Výrobek je dodáván ve smontovaném stavu a jeho velmi pevná konstrukce umožňuje použití po opravdu dlouhou dobu. Máte-li tedy rádi tradiční provedení a poctivou práci bez kompromisů, masivní selský nábytek je pro vás to pravé.

 

Barva uvedená ve vzorníku se může lehce lišit oproti fotografii výrobku. Příčinnou může být zobrazování barev monitoru či různé nasvícení výrobků při focení. Pro co nejvěrnější znázornění skutečných barev jsme pro vás připravili koláže fotografií skutečných výrobků v každém barevném provedení. Naleznete je mezi ostatními fotkami. Na reklamaci výrobku z důvodu barevného odstínu nebudeme brát zřetel.

 

Rozměry závěsného věšáku Gaia 04 jsou 138x50x40cm (š, v, h).

 

Další produkty přírodní kolekce GAIA naleznete níže v souvisejících produktech.

 

Z důvodů výroby selského nábytku na zakázku, jsme nuceni požadovat od zákazníka zálohu v minimální výši 30% z ceny nábytku. O výši zálohy Vás budeme kontaktovat e-mailem po uskutečnění objednávky maximálně do dvou pracovních dnů. Záloha Vám bude odečtena při konečném vyúčtování a doručení zásilky.