Čalouněná postel doris deluxe – 160×200 cm

Modelová řada deLuxe se vyznačuje moderním designem čel a kvalitním zpracováním. Velkou výhodou této řady je možnost... více informací »
Čalouněná postel doris deluxe -
Značka: PK
24 490 Kč
Ověřit dostupnost »
Modelová řada deLuxe se vyznačuje moderním designem čel a kvalitním zpracováním. Velkou výhodou této řady je možnost...

Modelová řada deLuxe se vyznačuje moderním designem čel a kvalitním zpracováním. Velkou výhodou této řady je možnost sestavení postele dle přání zákazníka. Je možno volit z několika typů matrací  a lamelových roštů. Na výběr je i velké množství oboustranných denních dek. 

 

Luxusní postel Doris má ložnou plochu rozdělenou na 2 části. Zajisté oceníte úložný prostor pod ložnou plochou postele.

 

Parametry postele Doris:

velký výběr odstínů látek
výběr tří typů roštů (R1, R2, R3)
výběr z 5 druhů matrací (Relax, Viscoflex, Medicflex, Strongflex, Superflex)
rozměry postele 160x200cm  nebo 180x200cm 
postel s volně loženými matracemi a rošty
rozměry postele: 192 x 106 x 213cm (š,v,h)
výška ložné plochy cca 58 – 67cm (podle zvolené matrace)
na fotografii je postel Doris v látce KT s dekou KS a matrací Relax

TYPY ROŠTŮ:

 

R1 – volně ložený nepolohovatelný, neotvíratelný lamelový rošt, 28 lamel, výkyvná pouzdra, vyztužená bederní oblast, rozměry 80x200cm nebo 90x200cm. Rošt je napuštěný levandulovým olejem, který odpuzuje hmyz a roztoče.

 

 

R2 – volně ložený polohovací lamelový rošt, 28 lamel, výkyvná pouzdra, vyztužená bederní oblast, polohování hlava-nohy, mechanismus polohování na pístech, výklop od nohou, rozměry 80x200cm nebo 90x200cm. Rošt je napuštěný levandulovým olejem, který odpuzuje hmyz a roztoče.

 

 

R3 – volně ložený nepolohovatelný lamelový rošt, 28 lamel, výkyvná pouzdra, mechanismus výklopu na pístech, boční výklop. rozměry 80x200cm nebo 90x200cm. Rošt je napuštěný levandulovým olejem, který odpuzuje hmyz a roztoče.

 

 

 

TYPY MATRACÍ:

 

Matrace RELAX: kvalitní matrace, která je složená ze 3 vrstev PUR pěn různých tuhostí. Tyto pěny se vyznačují dobrou elasticitou a tvarovou stálostí. Díky příčným otvorům je matrace dokonale vzdušná. Z důvodů použití kvalitních pěn má matrace dlouhou životnost a je vhodná na zatížení 120kg. Matrace je oboustranná. Výška matrace s potahem cca 16cm. Potah je snímatelný. Rozměry 80x200cm nebo 90x200cm za stejnou cenu. Nadstandartní výška lehací plochy 58cm.

 

 

Matrace VISCOFLEX: vysoce luxusní 7 zónová matrace z kvalitních HR pěn různých tuhostí a roznášecí vrchní vrstvy z viscoelastické – líné- pěny. Jádro je tvořeno zámkovým spojem, který zvyšuje prodyšnost a ventilaci matrace. Profilace povrchu (nopky) zajišťují velmi kvalitní spánkový komfort. Matrace nabízí unikátní pocit při ležení z důvodů reakce viscoelastické pěny na teplotu lidského těla. Matrace má dlouhou životnost a zatížení do 130kg. Výška matrace s potahem cca 21cm. Rozměry 80x200cm nebo 90x200cm za stejnou cenu. Matrace je oboustranná, potah Aloe Vera je snímatelný, pratelný. 

 

 

Matrace MEDICFLEX: vysoce luxusní 7 zónová matrace z antibakteriální Bio HR pěny dvou různých tuhostí.Kvalita této matrace je umocněná přídáním aktivních přírodních složek, které vytvářejí prostředí nevhodné pro bakterie, roztoče a plísně. Matrace má antidekubitní průřez, který zabraňuje tvorbě proleženin. Skvěle se přizpůsobuje tvaru lidského těla. Matrace je vyrobena bez použití lepidel, je oboustranná, zaručuje dlouhou životnost a je vhodná pro zatížený do 130kg. Výška s potahem je cca 21cm. Nadstandartní výška lehací plochy 63cm. Rozměry 80x200cm nebo 90x200cm za stejnou cenu. Potah Medicot Silver je antialergický, antibakteriální, obsahuje ionty stříbra, které zabraňují tvorbě bakterií.

 

 

Matrace STRONGFLEX: luxusní 7 zónová matrace je vyvinutá pro zákazníky s vyšší hmotností zaručující vysokou užitnou hodnotu a dlouhou životnost. Zajišťuje dobré ortopedické vlastnosti. Matrace má antidekubitní průřez, který zabraňuje tvorbě proleženin, je složena ze 3 vrstev PUR pěn různých tuhostí. Matrace je oboustranná a má nosnost 150kg. Výška matrace s potahem cca 25cm. Nejvyšší výška lehací plochy na trhu 67cm. Potah je snímatelný. Rozměry 80x200cm nebo 90x200cm za stejnou cenu.

 

 

Matrace SUPERFLEX: luxusní oboustranná 7 zónová univerzální matrace s nadstandartně vysokou vrstvou viscoelastické „líné“/paměťové pěny a PUR pěny. Matrace je vyztužená roznášecí deskou s kokosovým vláknem. Vrchní vrstva reaguje na teplotu lidského těla a dokonale se mu přizpůsobí, čímž výrazně zvyšuje komfort při ležení. Výška matrace s potahem cca 26cm. Matrace snese zatížení 150 kg bez ztráty komfortu.

 

 

TYPY DENNÍCH DEK:

 

– Oboustranná denní deka

Rozměry: 260x240cm, složení 100% PES, deka se nesmí bělit, chemicky čistit ani sušit v sušičce, prát lze při 30°C, žehlení  je povoleno. Látku oboustranné deky vybíráte nahoře u produktu.

– Denní deka

Rozměry: 230×225 cm, složení PES + VSs + PAN + BA, deka se nesmí bělit, chemicky čistit, sušit v sušičce, prát ani žehlit, možné je pouze suché šampónování. Látku denní deky taktéž vybíráte nahoře u produktu.

 

 

K POSTELI SI…Tento kvalitní kousek Čalouněná postel doris deluxe – 160×200 cm lze získat pohodlně tady na našich stránkách v populární kategorii čalouněné manželské postele! Nyní získáte nové kusy z naší sekce za nejlepší ceny. Máme toho více, máme v nabídce další vybrané kousky od výrobce PK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Čalouněná postel doris deluxe - PK pohodlně nakoupíte momentálně na našich stránkách pořád výhodně. Výhodně za skvělou cenu 24 490 Kč.