Čalouněný botník tiana i – bílá

Tento kvalitní a levný kousek Čalouněný botník tiana i - JL snadno můžete sehnat momentálně skutečně výhodně! Aktuálně za super cenu 4 223 Kč.
Čalouněný botník tiana i -
Značka: JL
4 223 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Ruku na srdce, při odchodu z domu to kolikrát bývá pěkný fofr a i taková věc, jako je obouvání, umí ve spěchu potrápit. Příjemným pomocníkem je proto šikovný botník, kde máme boty přehledně připravené a můžeme se i usadit. A co víc si přát, pokud ještě skvěle vypadá? Veškeré ideály naplňuje malý botník Tiana, který v sobě skýtá perfektní vychytávky, praktickou funkci i moderní vzhled. Všechny viditelné strany jsou potaženy vysoce lesklým UV lakem, který je čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození ve srovnání se standardním lakem, a v tomto případě má odstín v křišťálově bílé barvě. Na botníku oceníte i panty soft-close, které zajišťují tiché zavírání dvířek, vysoce kvalitní kování, nastavitelné nožky a v horní části čalouněný sedák určený k pohodlnému posedu.

 

 

Výrobním materiálem botníku Tiana je lamino, které má sílu 25mm na horní a spodní desce, 16mm na dvířkách a 18mm v ostatních částech korpusu. Za předními dvířky se nachází vnitřní police, díky které je úložný prostor pro obuv rozšířen na dvě přihrádky. Pohodlné otevírání dvířek, a zároveň designové zpestření zajišťuje chromovaná rukojeť.

 

 

Rozměry čalouněného botníku Tiana I jsou 46x53x35cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.