Čtyřdveřová šatní skříň se zrcadlem henry – dub bílý/dub šedý

Ve slevě výrobek Čtyřdveřová šatní skříň se zrcadlem henry - dub FI snadno můžete sehnat na našich stránkách nyní za zcela nejnižší cenu! Levně za 15 872 Kč.
Čtyřdveřová šatní skříň se zrcadlem henry
Značka: FI
15 872 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Design šatní skříně Henry je inspirován venkovským stylem, který si své příznivce našel i u zastánců moderního nábytku. Atmosféru domácnosti zařízenou nábytkem ve venkovském stylu nelze zapomenout. Kdo ji zažil, chce si alespoň pár prvků přenést i do svého obydlí. I městský domov tak může zavonět atmosférou útulnosti a tradice. Na skříni Henry je dominantním dekorem dub bílý, který je snouben s dubem šedým. Tato kombinace působí elegantním dojmem. Skříň zdobí plastové úchytky, které věrně imitují kov.

 

Skříň dokáže pojmout vaše veškeré oblečení. Úložný prostor tvoří šatní tyče, police a dvě zásuvky. Zrcadlo je praktickým prvkem skříně a navíc opticky zvětší a prosvětlí místnost. Skříň je vyrobena z kvalitního lamina, které vyniká snadnou údržbou a mechanickou odolností. Rám a horní deska mají tloušťku 25mm, ostatní části 16mm. Horní deska je opatřena ABS hranami. Rozměry šatní skříně Henry jsou 198,5×55,5×206,5cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Henry najdete níže v souvisejících produktech.