Čtyřdveřová šatní skříň se zrcadlem pluto – šedá

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé... více informací »
Čtyřdveřová šatní skříň se zrcadlem pluto -
Značka: CLK
21 604 Kč24 004 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost »
Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé...

Inovativní nábytek z kolekce Pluto je vytvořený v jednoduchém, ale zároveň nadčasovém designu, díky kterému jej mladí lidé studentského věku užijí i deset let, neboli do doby, než si budou zařizovat své dospělácké bydlení. U nábytku je kombinována šedá barva bez textury a šedá barva v imitaci betonu, jejíž provedení je dáno vzorem Stone na povrchu. K výrobě jsou použity laminátové desky, které jsou dále potaženy melaminem. Díky této úpravě je nábytek více odolný proti nárazu, poškrábání a vlhkosti a nebledne. Tloušťka materiálu je v hodnotách 25mm, 16mm a 8mm. Sérii doplňuje kov, a to v rámci nožek a v rámci drobných úchytek na dvířkách a šuplících. Dvířka a šuplíky jsou opatřeny panty a pojezdy s tlumeným dovíráním.

 

 

Čtyřdveřová šatní skříň Pluto vyčnívá velkou zrcadlovou plochou na prostředních dvou dveřích a královským úložným prostorem. Za dveřmi v levé polovině je k dispozici šest přihrádek, odkládací deska například na batoh, šatní tyč a horní police. V pravé polovině se nachází kratší šatní tyč a odkládací deska, šest velkých přihrádek a horní police. K odvětrávání skříně slouží tři ventilační kapsle v zadní části. Dvířka skříně jsou klasicky otevíratelná. Součástí balení je fixační lanko k uchycení skříně ke stěně.

 

 

Rozměry čtyřdveřové šatní skříně Pluto jsou 183,2x214x59cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Pluto najdete níže v souvisejícím zboží.
Výjimečný produkt Čtyřdveřová šatní skříň se zrcadlem pluto – pořídíte rovněž tu na našem webu umístěný v kategorii čtyřdveřové skříně. Nyní můžete najít zcela nové zboží z této oblíbené sekce za extra cenu. To ale však není vše, máme toho více! Podívejte se také na další prověřené produkty od značky CLK. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento velmi oblíbený kus Čtyřdveřová šatní skříň se CLK získáte zrovna dnes za outletovou cenu. Cena již od 21 604 Kč.