Čtyřdveřová skříň tiana-béžová – p42b/pn s osvětlením

Kvalitní a velmi žádaný produkt Čtyřdveřová skříň tiana-béžová - p42b/pn s JL najdete tady teď ve výhodné akci! Teď za akční cenu 32 787 Kč.
Čtyřdveřová skříň tiana-béžová - p42b/pn s
Značka: JL
32 787 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Vychutnejte si kombinaci krásy a jednoduchosti v šatníku, kde jsou všechny položky úhledně uspořádané. Můžete jej v místnosti umístit samostatně, avšak pro dokonalé ladění nabízíme i další nábytek ze stejnojmenné kolekce.

Všechny viditelné strany skříně jsou potaženy vysoce lesklým UV lakem, který je čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození ve srovnání se standardním lakem, v tomto případě odstínem v teplé béžové barvě. Vnitřek korpusu je bílý. Skříň je vybavena panty soft-close, které umožňují tiché zavírání dveří a poskytují další pohodlí při každodenním používání. Výrobním materiálem je lamino v poctivé tloušťce 18mm. Velkou výhodou jsou také nastavitelné nožky, které vyrovnají případnou nerovnost terénu. Nejsou na první pohled viditelné, zakrývá je spodní lišta, nijak tedy neovlivňují čistý design výrobku. Výrazným prvkem jsou naopak štíhlé kovové úchytky, které podtrhují luxusní vzhled výrobku.

P42B/PN – Skříň obohacená o ozdobný rám s osvětlením – 187x226x60cm (š, v, h), hmotnost 156,44kg.

Dvoudveřové části skříně obsahují kromě dvou zásuvek také jednu širokou polici a jednu širokou šatní tyč. Tuto část obklopují z obou stran jednodveřové části, obsahující tři úzké police a jednu šatní úzkou tyč.

Pomocí doplňkového vybavení, které naleznete v souvisejícím zboží níže, si můžete každou ze skříní ještě více přizpůsobit svým potřebám.

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.