Čtyřdveřová skříň tiana-bílá – p44a/pn s rámem

Vysoce kvalitní kus Čtyřdveřová skříň tiana-bílá - p44a/pn s JL lze koupit tady za nejnižší cenu. Nyní pořídíte od 30 411 Kč.
Čtyřdveřová skříň tiana-bílá - p44a/pn
Značka: JL
30 411 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Vychutnejte si kombinaci krásy a jednoduchosti v šatníku, kde jsou všechny položky úhledně uspořádané. Můžete jej v místnosti umístit samostatně, avšak pro dokonalé ladění nabízíme i další nábytek ze stejnojmenné kolekce.

Všechny viditelné strany skříně jsou potaženy vysoce lesklým UV lakem, který je čtyřikrát odolnější vůči fyzickému poškození ve srovnání se standardním lakem, v tomto případě odstínem v křišťálově bílé barvě. Vnitřek korpusu je bílý. Skříň je vybavena panty soft-close, které umožňují tiché zavírání dveří a poskytují další pohodlí při každodenním používání. Výrobním materiálem je lamino v poctivé tloušťce 18mm. Velkou výhodou jsou také nastavitelné nožky, které vyrovnají případnou nerovnost terénu. Nejsou na první pohled viditelné, zakrývá je spodní lišta, nijak tedy neovlivňují čistý design výrobku. Výrazným prvkem jsou naopak štíhlé kovové úchytky, které podtrhují luxusní vzhled výrobku.

P44A/PN – Skříň obohacená o ozdobný rám – 187x226x60cm (š, v, h), hmotnost 192,57kg.

Každá ze dvoudveřové části skříně se zásuvkami obsahuje kromě těchto dvou zásuvek také jednu širokou polici a jednu širokou šatní tyč.

Pomocí doplňkového vybavení, které naleznete v souvisejícím zboží níže, si můžete každou ze skříní ještě více přizpůsobit svým potřebám.

Veškeré produkty z kolekce Tiana najdete níže v souvisejícím zboží.