Dekorace na zeď beruška letící

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou... více informací »
Dekorace na zeď beruška
Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou...

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s dalšími dekoracemi a vytvářet tak vlastní sestavy dekorací. Ostatní dřevěné dekorace naleznete v sekci dekorace na zeď. Další samolepící dekorace z jiných materiálů nabízíme v sekci samolepící dekorace.

 

Velikost dekorace: 20 cmNový produkt Dekorace na zeď beruška je k sehnání bezstarostně u nás umístěný v sekci doplňky do dětského pokoje! Vyberte si skvělé produkty ve zmiňované sekci za parádní cenu! U nás vám nabízíme více, u nás v nabídce najdete další vybrané produkty značky Nábytek Harmonia. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Dekorace na zeď beruška Nábytek Harmonia pořídíte právě teď za výhodné peníze. Aktuálně za super cenu 130 Kč.