Dekorace na zeď hroch k kytkou 55x55cm

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou... více informací »
Dekorace na zeď hroch
Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou...

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s dalšími dekoracemi a vytvářet tak vlastní sestavy dekorací. Ostatní dřevěné dekorace naleznete v sekci dekorace na zeď. Další samolepící dekorace z jiných materiálů nabízíme v sekci samolepící dekorace.

 

Velikost dekorace: 550×550 mm
Vynikající produkt dostanete zrovna na našem webu zařazený v rubrice doplňky do dětského pokoje! Nyní můžete najít akční produkty z této známé rubriky za výhodné peníze! Významná značka Nábytek Harmonia má k dispozici vysoce kvalitní produkty za dobré ceny! To však není vše, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další kvalitní produkty značky Nábytek Harmonia. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně prodávaný produkt Dekorace na zeď hroch k Nábytek Harmonia je k dostání zrovna extra výhodně. Momentálně v akci za 575 Kč.