Dekorace na zeď indián 1 – 350 mm

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou... více informací »
Dekorace na zeď indián 1 -
Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou...

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s dalšími dekoracemi a vytvářet tak vlastní sestavy dekorací. Ostatní dřevěné dekorace naleznete v sekci dekorace na zeď. Další samolepící dekorace z jiných materiálů nabízíme v sekci samolepící dekorace.

Velikost dekorace: zvolte výšeKvalitní produkt je k dostání aktuálně tu na stránkách v oblíbené rubrice doplňky do dětského pokoje. Mrkněte na zlevněné zboží z naší kategorie za výhodné peníze! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte také na další produkty od dodavatele Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený výrobek Dekorace na zeď indián 1 - 350 Nábytek Harmonia lze nakoupit aktuálně na našich stránkách za rozumné peníze. Levně za 479 Kč.