Dekorace na zeď indián 1 – 500 mm

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou... více informací »
Dekorace na zeď indián 1 -
Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou...

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s dalšími dekoracemi a vytvářet tak vlastní sestavy dekorací. Ostatní dřevěné dekorace naleznete v sekci dekorace na zeď. Další samolepící dekorace z jiných materiálů nabízíme v sekci samolepící dekorace.

Velikost dekorace: zvolte výše Tento žádaný výrobek můžete pořídit taky tu na webu v populární sekci doplňky do dětského pokoje. Prozkoumejte oblíbené zboží z této oblíbené kategorie za nejlepší ceny. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás další produkty od dodavatele Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední dodavatel Nábytek Harmonia má k dispozici skvělé zboží.. Vždyť to vidíte sami!

Tento unikátní produkt Dekorace na zeď indián 1 - Nábytek Harmonia můžete dostat tady v bezva akci. V akci za 718 Kč.