Dekorace na zeď kapr 2 43x47cm

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou... více informací »
Dekorace na zeď kapr 2
Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou...

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s dalšími dekoracemi a vytvářet tak vlastní sestavy dekorací. Ostatní dřevěné dekorace naleznete v sekci dekorace na zeď. Další samolepící dekorace z jiných materiálů nabízíme v sekci samolepící dekorace.

 

Velikost dekorace: 470×430 mm Tento akční produkt lze koupit jednoduše tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice doplňky do dětského pokoje! Připravili jsme pro vás ostatní produkty ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu! Oblíbený dodavatel Nábytek Harmonia představuje vysoce kvalitní produkty.. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce další skvělé zboží od dodavatele Nábytek Harmonia. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Dekorace na zeď kapr Nábytek Harmonia jde pořídit právě nyní opravdu levně. Nyní pořídíte jen za 575 Kč.