Dekorace na zeď kopretina pravá – 9 barev

Dětská dřevěná dekorace na zeď kopretina, ručně malovaná, určená k instalaci na stěnu 325x250mm. Kopretinu nabízíme v devíti... více informací »
Dekorace na zeď kopretina pravá -
Dětská dřevěná dekorace na zeď kopretina, ručně malovaná, určená k instalaci na stěnu 325x250mm. Kopretinu nabízíme v devíti...

Dětská dřevěná dekorace na zeď kopretina, ručně malovaná, určená k instalaci na stěnu 325x250mm. Kopretinu nabízíme v devíti barevných provedení, stačí si jen níže vybrat.Připevnit lze dle velikosti oboustrannou lepící páskou (součást balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s ostatními výrobky a vytvářet vlastní sestavy dekorací.
Levný produkt Dekorace na zeď kopretina pravá – 9 barev máte možnost pořídit rovněž na stránkách v populární sekci dekorace do dětských pokojů! Nyní pořídíte ještě jiné kousky ze zmíněné kategorie na pár kliknutí! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další produkty značky Nábytek Harmonia. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Hodně oblíbený produkt Dekorace na zeď kopretina pravá Nábytek Harmonia jde koupit tady teď právě za outletovou cenu! Teď v akci 229 Kč.