Dekorace na zeď lev a papoušek 115x75cm

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou... více informací »
Dekorace na zeď lev a
Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou...

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s dalšími dekoracemi a vytvářet tak vlastní sestavy dekorací. Ostatní dřevěné dekorace naleznete v sekci dekorace na zeď. Další samolepící dekorace z jiných materiálů nabízíme v sekci samolepící dekorace.

 

Velikost dekorace: 1150×750 mm
Tento neodolatelný produkt Dekorace na zeď lev a papoušek 115x75cm můžete získat teď na našich stránkách v sekci doplňky do dětského pokoje! Nyní pořídíte zlevněné zboží ve zmíněné kategorii jednoduše online.

Tento neodolatelný výrobek Dekorace na zeď lev a papoušek Nábytek Harmonia jednoduše seženete u nás nyní za nejnižší cenu. Teď v akci 1 093 Kč.