Dekorace na zeď lvi v trávě 193x80cm

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou... více informací »
Dekorace na zeď lvi v
Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou...

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s dalšími dekoracemi a vytvářet tak vlastní sestavy dekorací. Ostatní dřevěné dekorace naleznete v sekci dekorace na zeď. Další samolepící dekorace z jiných materiálů nabízíme v sekci samolepící dekorace.

 

Velikost dekorace: 1930×800 mm Tento unikátní kus můžete dostat prostě tady na našem webu v populární kategorii doplňky do dětského pokoje. Mrkněte na podobné zboží z naší rubriky ve výhodné akci! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás další skvělé kousky od dodavatele Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi prodávaný produkt Dekorace na zeď lvi v Nábytek Harmonia jde sehnat u nás nyní za příznivou cenu. Výhodně za cenu 2 661 Kč.