Dekorace na zeď mašinka 12cm – 4ks

Dřevěná, ručně malovaná dětská dekorace na zeď, skříně apod. K upevnění slouží oboustranná lepící páska. Balení... více informací »
Dekorace na zeď mašinka 12cm -
Dřevěná, ručně malovaná dětská dekorace na zeď, skříně apod. K upevnění slouží oboustranná lepící páska. Balení...

Dřevěná, ručně malovaná dětská dekorace na zeď, skříně apod. K upevnění slouží oboustranná lepící páska. Balení obsahuje 4ks. Rozměr jednotlivých dekorací: 12cm. Dekorace je možné kombinovat s dalšími výrobky se stejným nebo podobným motivem, jež naleznete níže v souvisejícíh produktech a vytvářet tak vlastní sestavy.
Tento oblíbený produkt Dekorace na zeď mašinka 12cm – máte možnost pořídit bezprostředně tady na webu ve známé sekci dekorace do dětských pokojů! Připravili jsme pro vás další produkty z této známé sekce za internetové ceny! Výrobce Nábytek Harmonia dlouhodobě dodává skvělé produkty za báječné ceny. Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky značky Nábytek Harmonia. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Dekorace na zeď mašinka 12cm Nábytek Harmonia jde pořídit bezpečně online opravdu výhodně! Nyní pořídíte za 455 Kč.