Dekorace na zeď myš v letadle 30cm

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou... více informací »
Dekorace na zeď myš v letadle
Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou...

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s dalšími dekoracemi a vytvářet tak vlastní sestavy dekorací. Ostatní dřevěné dekorace naleznete v sekci dekorace na zeď. Další samolepící dekorace z jiných materiálů nabízíme v sekci samolepící dekorace.

 

Velikost dekorace: 300 mmTento velmi žádaný produkt najdete přímo tady na stránkách umístěný v sekci doplňky do dětského pokoje. Nyní můžete koupit parádní produkty z této známé kategorie za akční cenu! To není vše, náš sortiment je široký! U nás totiž najdete více kvalitních produktů od výrobce Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbená značka Nábytek Harmonia vám může poskytnout top sortiment !

Žádaný produkt Dekorace na zeď myš Nábytek Harmonia máte možnost získat v naší nabídce napořád výhodně. Aktuálně výhodně za 287 Kč.