Dekorace na zeď myš ve vrtulníku 29cm

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou... více informací »
Dekorace na zeď myš ve
Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou...

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s dalšími dekoracemi a vytvářet tak vlastní sestavy dekorací. Ostatní dřevěné dekorace naleznete v sekci dekorace na zeď. Další samolepící dekorace z jiných materiálů nabízíme v sekci samolepící dekorace.

 

Velikost dekorace: 290 mm Akční a ve slevě výrobek Dekorace na zeď myš ve vrtulníku seženete právě tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice doplňky do dětského pokoje. Získejte parádní zboží z této populární sekce za super peníze.

Zcela unikátní produkt Dekorace na zeď myš Nábytek Harmonia pohodlně pořídíte právě zde opravdu levně. Levně za cenu 287 Kč.