Dekorace na zeď sluníčko 80x80cm

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou... více informací »
Dekorace na zeď sluníčko
Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou...

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s dalšími dekoracemi a vytvářet tak vlastní sestavy dekorací. Ostatní dřevěné dekorace naleznete v sekci dekorace na zeď. Další samolepící dekorace z jiných materiálů nabízíme v sekci samolepící dekorace.

 

Velikost dekorace: 800×800 mm Výjimečný produkt Dekorace na zeď sluníčko získáte právě zde tady na našem webu v sekci doplňky do dětského pokoje! Pořiďte si zcela nové produkty z této kategorie na pár kliknutí. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také další kousky od výrobce Nábytek Harmonia. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kousek Dekorace na zeď sluníčko Nábytek Harmonia máte možnost koupit v naší nabídce napořád výhodně. Výhodně za cenu 1 093 Kč.