Dekorace na zeď vlaštovky 3 ks

Dřevěná, ručně malovaná dekorace na zeď. K upevnění dekorace slouží oboustranná lepící páska (součást dekorace). Možno... více informací »
Dekorace na zeď vlaštovky 3
Dřevěná, ručně malovaná dekorace na zeď. K upevnění dekorace slouží oboustranná lepící páska (součást dekorace). Možno...

Dřevěná, ručně malovaná dekorace na zeď. K upevnění dekorace slouží oboustranná lepící páska (součást dekorace). Možno kombinovat s ostatními výrobky a vytvářet vlastní sestavy.

 

Položka obsahuje 3ks vlaštovek, tak jak je patrno z obrázku.

Rozměr: 200 mm

Vlaštovky jsou rozměrově vhodné ke kombinaci se sluníčkem A71, A72 a A73 a mráčky A68, A69 a A70, které naleznete níže v souvisejícím zboží.
  Kvalitní a oblíbený kus dostanete pohodlně tady a teď na našich stránkách v oblíbené kategorii dekorace do dětských pokojů! Pořiďte si jiné produkty z této rubriky za parádní cenu! Tato značka Nábytek Harmonia vyrábí vynikající výrobky. za dobrou cenu! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od dodavatele Nábytek Harmonia. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní výrobek Dekorace na zeď vlaštovky Nábytek Harmonia pohodlně seženete zrovna dnes v akci. Zrovna nyní za cenu 346 Kč.