Dekorace na zeď vodník 150x110cm

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou... více informací »
Dekorace na zeď vodník
Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou...

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s dalšími dekoracemi a vytvářet tak vlastní sestavy dekorací. Ostatní dřevěné dekorace naleznete v sekci dekorace na zeď. Další samolepící dekorace z jiných materiálů nabízíme v sekci samolepící dekorace.

 

Velikost dekorace: 1500×1100 mmKvalitní produkt Dekorace na zeď vodník 150x110cm lze sehnat v pohodě tu na našich stránkách ve známé rubrice doplňky do dětského pokoje! Nyní koupíte ještě další výrobky ve zmiňované sekci v akci.

Výjimečný a žádaný produkt Dekorace na zeď vodník Nábytek Harmonia jednoduše získáte zrovna dnes za rozumné peníze! Produkt koupíte teď u nás za 2 877 Kč.