Dekorace na zeď vodník u rybníka – set

Sada dětskké dřevěné dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci na stěnu . Připevnit lze oboustrannou lepící... více informací »
Dekorace na zeď vodník
Sada dětskké dřevěné dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci na stěnu . Připevnit lze oboustrannou lepící...

Sada dětskké dřevěné dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci na stěnu . Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s ostatními výrobky a vytvářet vlastní sestavy dekorací.

Rozměry:

Vodník na vrbě: 1500x1100mm

Měsíček s hvězdičkami: 500x460mm

Kapr: 500x460mm

Kapr smějící: 470x430mm
Tento vynikající produkt Dekorace na zeď vodník u rybníka – set jde nakoupit snadno tu na našich stránkách v kategorii dekorace do dětských pokojů! Pořiďte si akční produkty z této oblíbené sekce za akční cenu! Známý dodavatel Nábytek Harmonia pro své zákazníky nabízí vynikající zboží za super ceny. Podívejte se sami. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také více skvělých kousků značky Nábytek Harmonia. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento levný výrobek Dekorace na zeď vodník u rybníka Nábytek Harmonia snadno můžete najít momentálně v naši nabídce extra se slevou! Nabídky již od 4 598 Kč.