Dekorace na zeď zebra s mládětem 150x93cm

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou... více informací »
Dekorace na zeď zebra s
Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou...

Dětská dřevěná dekorace na zeď, ručně malovaná, určená k instalaci nejen na stěnu. Připevnit lze oboustrannou lepící páskou (součástí balení), silikonem nebo kovovou jehlou. Možno kombinovat s dalšími dekoracemi a vytvářet tak vlastní sestavy dekorací. Ostatní dřevěné dekorace naleznete v sekci dekorace na zeď. Další samolepící dekorace z jiných materiálů nabízíme v sekci samolepící dekorace.

 

Velikost dekorace: 1500×930 mm
Tento kvalitní a žádaný produkt lze zakoupit pohodlně tady u nás zařazený v sekci doplňky do dětského pokoje. Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za parádní cenu.

Ve slevě produkt Dekorace na zeď zebra s Nábytek Harmonia snadno můžete pořídit na našich stránkách teď právě téměř zdarma. Akční ceny již od 2 877 Kč.