Dětská 3d tapeta cirkus

Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou... více informací »
Dětská 3d tapeta cirkus
Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou...

Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny k rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Walltastic 3D tapety se skládají z 12 dílů o celkové velikosti cca 2438 x 3048mm, tudíž mohou být přizpůsobeny i menší zdi, pouze se použije méně částí tapety. Instalace tapety je díky zpracování velmi snadná, nemusíte manipulovat s dlouhou rolí papíru. Na nalepení tapety je třeba použít jakékoliv lepidlo na tapety. Před nalepením není třeba původní tapety sundávat, stačí je pouze přelepit tapetou Walltastic. Tapetu je moźné čistit pouze vlhkým hadříkem.
Kvalitní a žádaný kus můžete sehnat snadno tady na našem webu v oblíbené rubrice dekorace do dětských pokojů! Prozkoumejte zlevněné kusy ve zmíněné kategorii za parádní cenu.

Designový výrobek Dětská 3d tapeta cirkus Nábytek Harmonia je k dispozici zde teď se slevou. Ve skvělé akci za 1 599 Kč.