Dětská 3d tapeta na zeď baby dino

Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou... více informací »
Dětská 3d tapeta na zeď baby
Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou...

Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny k rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Walltastic 3D tapety se skládají z 12 dílů o celkové velikosti cca 2438 x 3048mm, tudíž mohou být přizpůsobeny i menší zdi, pouze se použije méně částí tapety. Instalace tapety je díky zpracování velmi snadná, nemusíte manipulovat s dlouhou rolí papíru. Na nalepení tapety je třeba použít jakékoliv lepidlo na tapety. Před nalepením není třeba původní tapety sundávat, stačí je pouze přelepit tapetou Walltastic. Tapetu je moźné čistit pouze vlhkým hadříkem. Kreslená jednoduchost obrázků je velmi oblíbená u malých i velkých dětí.
Kvalitní produkt Dětská 3d tapeta na zeď můžete najít pohodlně tu umístěný v rubrice dekorace do dětských pokojů. Vyberte si jiné zboží z této oblíbené kategorie za parádní cenu. Známý výrobce Nábytek Harmonia pro své zákazníky dodává kvalitní výrobky za báječnou cenu.

Exkluzivní produkt Dětská 3d tapeta na Nábytek Harmonia lze získat právě teď u nás za nejnižší cenu. Cena již od 1 599 Kč.