Dětská 3d tapeta na zeď baby farma

Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny... více informací »
Dětská 3d tapeta na zeď baby
Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny...

Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny k rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Walltastic 3D tapety se skládají z 12 dílů o celkové velikosti cca 2438 x 3048mm, tudíž mohou být přizpůsobeny i menší zdi, pouze se použije méně částí tapety. Instalace tapety je díky zpracování velmi snadná, nemusíte manipulovat s dlouhou rolí papíru. Na nalepení tapety je třeba použít jakékoliv lepidlo na tapety. Před nalepením není třeba původní tapety sundávat, stačí je pouze přelepit tapetou Walltastic. Tapetu je moźné čistit pouze vlhkým hadříkem. Kreslená jednoduchost obrázků – domácích zvířátek je velmi oblíbená u malých i velkých dětí.
Levný produkt Dětská 3d tapeta na zeď baby farma jde získat zrovna na našem webu v rubrice dekorace do dětských pokojů. Nyní můžete získat kvalitní produkty z této populární rubriky za báječnou cenu. Mezi zákazníky oblíbená značka Nábytek Harmonia nabízí skvělé zboží za extra ceny! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Naše nabídka je široká, máme v nabídce však také další prověřené kousky od dodavatele Nábytek Harmonia. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kousek Dětská 3d tapeta na zeď Nábytek Harmonia je k sehnání aktuálně na webu téměř zdarma! Právě nyní za 1 399 Kč.