Dětská 3d tapeta na zeď baby jungle

Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny... více informací »
Dětská 3d tapeta na zeď
Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny...

Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny k rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Walltastic 3D tapety se skládají z 12 dílů o celkové velikosti cca 2438 x 3048mm, tudíž mohou být přizpůsobeny i menší zdi, pouze se použije méně částí tapety. Instalace tapety je díky zpracování velmi snadná, nemusíte manipulovat s dlouhou rolí papíru. Na nalepení tapety je třeba použít jakékoliv lepidlo na tapety. Před nalepením není třeba původní tapety sundávat, stačí je pouze přelepit tapetou Walltastic. Tapetu je moźné čistit pouze vlhkým hadříkem. Kreslená jednoduchost obrázků  je velmi oblíbená u malých i velkých dětí.

Oblíbený výrobek Dětská 3d tapeta na zeď Nábytek Harmonia jednoduše můžete získat právě nyní na našich stránkách za skvělou cenu! Aktuálně stojí u nás 1 399 Kč.