Dětská 3d tapeta na zeď baby moře

Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny... více informací »
Dětská 3d tapeta na
Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny...

Walltastic jsou 3D tapety špičkové kvality, které slouží nejen k vyzdobení dětského pokoje nebo školky, ale zejména jsou určeny k rozvíjení dětské kreativity a představivosti. Walltastic 3D tapety se skládají z 12 dílů o celkové velikosti cca 2438 x 3048mm, tudíž mohou být přizpůsobeny i menší zdi, pouze se použije méně částí tapety. Instalace tapety je díky zpracování velmi snadná, nemusíte manipulovat s dlouhou rolí papíru. Na nalepení tapety je třeba použít jakékoliv lepidlo na tapety. Před nalepením není třeba původní tapety sundávat, stačí je pouze přelepit tapetou Walltastic. Tapetu je moźné čistit pouze vlhkým hadříkem. Kreslená jednoduchost obrázků moře je velmi oblíbená u malých i velkých dětí. Unikátní a oblíbený produkt Dětská 3d tapeta na zeď baby moře máte možnost nakoupit lehce tu na našich stránkách v populární sekci dekorace do dětských pokojů! Nyní najdete ostatní produkty ve zmíněné sekci za super peníze! Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! U nás v nabídce najdete další produkty od značky Nábytek Harmonia. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Dětská 3d tapeta na zeď Nábytek Harmonia snadno můžete najít zde teď skutečně levně! Akční ceny již od 1 399 Kč.