Dětská kolébka habitat – dub/zelená

Tento designový produkt Dětská kolébka habitat - CLK pohodlně pořídíte právě nyní na našich stránkách skutečně levně! Aktuálně za super cenu 11 100 Kč.
Dětská kolébka habitat -
Značka: CLK
11 100 Dostupnost: SKLADEM 11 684 Kč Sleva -4%
Do obchodu »

Popis produktu

Kolekce Habitat propojuje prvky moderny se skandinávským stylem a vytváří tak jedinečně estetický design pro vaše děťátko. V sérii je použit dekor přírodního dřeva, uklidňující zelená barva a ratanový reliéf, tato kombinace vytváří pocit návratu k přírodě, který v nás zanechává duševní klid. Veškeré prvky jsou tvořeny nezávadnými materiály a při výrobě byl kladen důraz především na bezpečí dítěte. Jak roste vaše dítě, tak se snaží růst i nábytek Habitat s ním. V průběhu času některé prvky pozbydou funkčnost, avšak kolekce těmto prvkům dává funkci další, která se efektivně přizpůsobí potřebám vašeho dítěte.

 

Dětská kolébka Habitat poskytne vašemu dítěti především bezpečí a pohodlí. Můžete v ní své dítě ukonejšit podobně jako ve vaší vlastní náruči. Funkčnost i design jdou zde ruku v ruce a proto můžete bezpečně používat kolébku vy i vaše miminko. Podle růstu miminka si snadno můžete vybrat výšku lůžka ze 3 možností. U novorozenců postačí lůžko nahoře, avšak se zvyšující pohyblivostí dítěte doporučujeme pro jeho bezpečnost lůžko postupně snižovat. Rošt kolébky tvoří pevná deska se 4 větracími otvory pro lepší prodyšnost matrace. Matrace není součástí postele a je nutné ji dokoupit. Obě čela jsou na povrchu opatřena ratanovým pletením. Rozměr ložné plochy je 70x140cm a nosnost lůžka je 20kg. V momentech, kdy vám houpání bude spíše překážet, můžete použít zarážku pro fixaci.

 

 

Rozměry dětské kolébky Habitat jsou 145x106x78cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Habitat naleznete níže v souvisejících produktech.