Dětská lampička krtek na hromádce

Dětská nástěnná lampička s dekoracemi vydává příjemné náladové osvětlení. Nalepením dekorací na zeď okolo lampičky a... více informací »
Dětská lampička krtek na
Dětská nástěnná lampička s dekoracemi vydává příjemné náladové osvětlení. Nalepením dekorací na zeď okolo lampičky a...

Dětská nástěnná lampička s dekoracemi vydává příjemné náladové osvětlení. Nalepením dekorací na zeď okolo lampičky a tím že vlastní lampička je ode zdi vzdálena cca 7cm vzniká 3D prostorový efekt. Rozměry: cca 55 x 45cm včetně dekorací.  Připojka s vypínačem ukončená zástrčkou do zásuvky – delka cca 2m. Dekorace jsou součástí balení.

 

Žárovka E14 , max 1x25W , 230V , 50Hz Akční a ve slevě výrobek Dětská lampička krtek na hromádce jde nakoupit přímo tu na webu v oblíbené kategorii dětské lampičky. Prozkoumejte jiné zboží ze zmíněné kategorie snadno online! U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další kousky od dodavatele Nábytek Harmonia. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Nábytek Harmonia představuje kvalitní zboží za výhodné ceny.

Ve slevě kousek Dětská lampička krtek na Nábytek Harmonia snadno můžete najít tady a teď ve slevě. Cenově vychází na 845 Kč.