Dětská patrová postel 90x200cm ii ema – bílá

Tento exkluzivní produkt Dětská patrová postel 90x200cm ii CLK lze pořídit v naší online nabídce za nejnižší cenu. Teď za akční cenu 10 133 Kč.
Dětská patrová postel 90x200cm ii ema
Značka: CLK
10 133 Dostupnost: SKLADEM 11 259 Kč Sleva -10%
Do obchodu »

Popis produktu

Elegantní patrová postel z kolekce Ema přinese spoustu radosti a užitku do pokojíku, kterému kralují vaše dcery. Sestry získají nádherné a kvalitní prostředí na spaní, které v nich bude probouzet pocit harmonie a bude přispívat k jejich blízkému vztahu. Navíc jde o skvělé prostorové řešení, s patrovou postelí nebudete smutnit, ani pokud máte pro milované dcery menší pokojík.

 

 

Dětská patrová postel II Ema má na spodním i horním patře ložnou plochu 90x200cm. Součástí každého lůžka je pevný deskový rošt složený ze tří dílů, přičemž nosnost je až 130 kg. Matrace je nutné zvlášť zakoupit, z našeho sortimentu můžeme doporučit matraci Bamboo 90x200cm nebo matraci Comfort 90x200cm. Přístup na horní patro je řešen postranním žebříkem, který je z kovu a obsahuje bezpečnostní schůdky s protiskluzovým povrchem z ABS plastu. Ke klidnému spánku na horním lůžku přispívají pevné bočnice. Výrobním materiálem postele je lamino, které je u nábytku nejběžněji používané a vyznačuje se například otěruvzdorností či snadnou údržbou. Patrová postel je provedená v zářivě bílé barvě a zapadne do každého interiéru. Vhodná je pro děti i teenagery.   

 

 

Rozměry dětské patrové postele II Ema jsou 97x167x214cm (š, v, h).

 

 

Veškeré produkty z kolekce Ema najdete níže v souvisejícím zboží.