Dětská postel 80x195cm s úložným prostorem groen –

Diskontní kousek Dětská postel 80x195cm s DOL jednoduše můžete najít momentálně na webu pořád výhodně. Nyní pořídíte za 6 590 Kč.
Dětská postel 80x195cm s úložným prostorem groen
Značka: DOL
6 590 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Postel už dávno neslouží pouze ke spánku. Pokud je navíc opatřena čelem, vyloženě vybízí i k dennímu lenošení. Nízké čelo navíc v pokoji mnohem lépe zakomponujete, vizuálně je mnohem méně rušivé v prostoru. A svoji funkci, zabránění spadnutí polštáře při spánku, plní na jedničku. Spodní části postele dominuje úložný prostor ve formě dvou výsuvných šuplíků, mezi nimiž se nachází otevřený výklenek s jednou poličkou. Na poličku si dítě odloží rozečtenou knížku či brýle a do spodní části uklidí přezůvky.

 

Prostor kolem postele bude dokonale uklizený, a když v noci vstane, minimalizuje riziko zakopnutí. Umístění širokého a úzkého šuplíku lze zaměnit podle potřeby. Ve spodní části mají oba šuplíky pro snadnější manipulaci přimontována kolečka. Co se týče samotného úložného prostoru uvnitř, tak velký šuplík je de facto box obdélníkového tvaru, do kterého se věci vkládají shora. Oproti tomu malý šuplík je shora uzavřený, věci se do něj vkládají z boku (vnitřní strana je otevřená) a je v půli dělený na dvě oddělení. Skvělé je, že jej můžete používat jako příruční stoleček, a není už potom nutné kupovat noční stolek navíc.

 

Součástí postele je lamelový rošt, matrace nikoliv. Z naší nabídky vám můžeme doporučit matrace v rozměru 195x80cm s výškou alespoň 8-12cm. Výběr matrací z našeho sortimentu naleznete níže v doporučených produktech. Výrobním materiálem je kvalitní lamino v dekoru tmavý jasan coimbra v kombinaci s antracitovou barvou a zelenou barvou v odstínu mořská zeleň. Síla lamina je 16mm. Úchytky v barevném provedení černá/zelená jsou plastové. Hrany jsou ukončeny ABS úpravou, která zvyšuje odolnost vůči mechanickému poškození, udržuje barevnou stálost a odolnost proti vlhkosti.

 

Rozměry dětské postele s úložným prostorem Groen jsou 85x70x198cm (š, v, h), ložná plocha je 195x80cm

 

Veškerý nábytek z kolekce Groen naleznete v souvisejících produktech níže.