Dětská postel delbert 90x200cm – borovice/fialová

Postel Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského i studentské pokoje jak pro holky, tak pro... více informací »
Dětská postel delbert 90x200cm -
Značka: MB
7 377 Kč9 836 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost »
Postel Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského i studentské pokoje jak pro holky, tak pro...

Postel Delbert je díky svému neutrálnímu provedení vhodná do dětského i studentské pokoje jak pro holky, tak pro kluky. Nábytek Delbert je vyroben z kvalitního lamina, jehož výhodou je kromě jiného snadná údržba. Hrany nábytku jsou opatřeny tzv. ABS hranou, díky níž nábytek lépe vypadá a je odolnější proti poškození. Dětskou postel Delbert můžete doplnit další spoustou dílů nábytku ze stejné sestavy, které naleznete níže mezi souvisejícími produkty. Hloubka šuplíku u postele činí 95cm.

 

Postel dodáváme s roštem (pevná děrovaná deska), bez matrace. K posteli doporučujeme dokoupit matraci Odette (nyní s výraznou slevou) v rozměru 90×200 cm, kterou naleznete taktéž níže. Součástí postele je šuplík s úchytkami a regálky s čelní strany postele. Tuto postel si můžete sami poskládat v levé i v pravé variantě.

Hodně prodávaný produkt Dětská postel delbert 90x200cm - MB jednoduše získáte ještě dnes za super cenu. Nyní za 7 377 Kč.