Dětská postel pure 100x200cm – bílá

Akční a ve slevě produkt Dětská postel pure 100x200cm - CLK je k dostání tady teď právě opravdu výhodně! Nyní pořídíte za super cenu 7 332 Kč.
Dětská postel pure 100x200cm
Značka: CLK
7 332 Dostupnost: SKLADEM
Do obchodu »

Popis produktu

Posteli dominuje široké čelo postele, jehož součástí je malý regál, přístupný z levé i pravé strany. Dítě si sem může uložit rozečtené knížky, budík, různé dekorace a jiné nezbytnosti. V horní části čela postele se nachází dvě odkládací plošky a snížený prostor, kam si dítě odloží tablet nebo telefon a může jej potom díky dvěma integrovaným USB portům nabíjet přímo v posteli, bez toho, aby muselo neustále hledat po bytě nabíječku. Volný prostor pod postelí v kombinaci s odvětrávacími otvory v roštu postele přispívají k lepší cirkulaci vzduchu. V ceně postele je kvalitní děrovaný rošt na zpevněném kovovém rámu. Matrace není součástí, ale z našeho sortimentu vám můžeme doporučit matrace v rozměrech 100x200cm, které naleznete níže v souvisejících produktech.

 

K dětské posteli Pure je možné přikoupit zásuvku pod postel Pure 90x190cm. Díky tomu získáte buď další úložný prostor nebo přistýlku pro kamaráda. Do přistýlky by samozřejmě bylo potřeba dokoupit také matraci v rozměrech 90x190cm. Nabídku námi doporučených matrací naleznete přímo u detailu daného produktu. Zásuvku je potom možné vysouvat z levé i pravé strany, podle toho, jak vám to uspořádání v místnosti dovolí, nebo podle toho, jak se vám to bude prostě víc líbit. Použitý materiál je kvalitní lamino v bílé barvě. Předností lamina je jeho dobrá udržitelnost, snadná údržba a velmi dobrá odolnost. Tyto vlastnosti jistě každý z nás ocení.

 

Rozměry dětské postele s úložným prostorem Pure jsou 103x108x221cm (š, v, h), ložná plocha je 100x200cm.

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.