Dětská postel rea golem se 2 šuplíky – graphite

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, pracoven nebo ložnic. Nábytek je vyrobený z kvalitního... více informací »
Dětská postel rea golem se 2 šuplíky –
Značka: DRE
7 388 Kč
Ověřit dostupnost »
Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, pracoven nebo ložnic. Nábytek je vyrobený z kvalitního...

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, pracoven nebo ložnic. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina. Postel Rea Golem – graphite má úložný prostor ve formě dvou šuplíků. Můžete ji objednávat s čílky šuplíků v různých odstínech. V ceně postele je smrkový rošt. Matrace není součástí postele. Doporučit můžeme 7 zónovou sendvičovou matraci Odette 90x200cm, kterou máme nyní za zvýhodněnou cenu. Plocha lůžka je 90x200cm.

 

Z programu Rea lze dokoupit další prvky jako např. psací stoly, regály, komody, police a další. Níže, v souvisejících produktech naleznete jednotlivé díly programu Rea. Postel REA Golem lze objednat také bez barevných odstínů šuplíků (v barvě postele). Při výběru postele zaklikněte nahoře požadovanou barvu čílek šuplíků. Exkluzivní produkt Dětská postel rea golem jde pořídit rovnou na webu umístěný v rubrice postele s úložným prostorem 90×200 cm. Nyní koupíte ještě podobné zboží z této populární kategorie ve slevě. U zákazníků oblíbený výrobce DRE vám poskytuje top produkty. za překvapivě výhodné ceny! Udělejte radost sami sobě.

Tento unikátní produkt Dětská postel rea golem DRE jde získat teď extra výhodně! Nabídky již od 7 388 Kč.