Dětská postel rea golem se 2 šuplíky – ořech

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, pracoven nebo ložnic. Nábytek je vyrobený z kvalitního... více informací »
Dětská postel rea golem se
Značka: DRE
7 388 Kč
Ověřit dostupnost »
Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, pracoven nebo ložnic. Nábytek je vyrobený z kvalitního...

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, pracoven nebo ložnic. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina. Postel Rea má úložný prostor ve formě dvou šuplíků. Můžete ji objednávat s čílky šuplíků v různých odstínech. V ceně postele je smrkový rošt. Matrace není součástí postele. Doporučit můžeme 7 zónovou sendvičovou matraci Odette 90x200cm, kterou máme nyní za zvýhodněnou cenu. Plocha lůžka je 90x200cm.

 

Z programu Rea lze dokoupit další prvky jako např. psací stoly, regály, komody, police a další. Níže, v souvisejících produktech naleznete jednotlivé díly programu Rea. Postel REA Golem lze objednat také bez barevných odstínů šuplíků (v barvě postele). Při výběru postele zaklikněte nahoře požadovanou barvu čílek šuplíků.

Tento velmi žádaný kousek Dětská postel rea golem se DRE snadno můžete získat tady za výhodnou cenu. Nyní získáte od 7 388 Kč.