Dětská postel rea golem se 2 šuplíky – wenge

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, pracoven nebo ložnic. Nábytek je vyrobený z kvalitního... více informací »
Dětská postel rea golem se 2 šuplíky –
Značka: DRE
7 388 Kč
Ověřit dostupnost »
Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, pracoven nebo ložnic. Nábytek je vyrobený z kvalitního...

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, pracoven nebo ložnic. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina. Postel Rea Golem – wenge má úložný prostor ve formě dvou šuplíků. Můžete ji objednávat s čílky šuplíků v různých odstínech. V ceně postele je smrkový rošt. Matrace není součástí postele. Doporučit můžeme 7 zónovou sendvičovou matraci Odette 90x200cm, kterou máme nyní za zvýhodněnou cenu. Plocha lůžka je 90x200cm.

 

Z programu Rea lze dokoupit další prvky jako např. psací stoly, regály, komody, police a další. Níže, v souvisejících produktech naleznete jednotlivé díly programu Rea. Postel REA Golem lze objednat také bez barevných odstínů šuplíků (v barvě postele). Při výběru postele zaklikněte nahoře požadovanou barvu čílek šuplíků.

Výjimečný kousek Dětská postel rea golem se DRE je k sehnání právě teď u nás za super peníze. V akci od 7 388 Kč.