moderni-kuchyne-nabytek.cz

Dětská postel rea nasťa 90x200cm – dub bardolino

Kvalitní a žádaný produkt Dětská postel rea nasťa DRE je k dispozici aktuálně na našich stránkách za super peníze! Momentálně v akci za 4 363 Kč.
Dětská postel rea nasťa 90x200cm
Do obchodu »
Značka: DRE
4 363 4 593 Kč Sleva -5%
Popis produktu

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic i pracoven. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a je dostupný v několika odstínech. Postel, s rozměry lůžka 90x200cm, je určená do moderního, ale praktického studentského i dětského pokoje. U postelí z kolekce Nasťa si můžete objednat čelo v různých barevných kombinacích. Postel REA Nasťa lze objednat také bez barevného čela (v barvě postele). Při výběru postele zatrhněte nahoře požadovanou barvu jednotlivých pásů čela postele.

 

Postel Rea Nasťa v odstínu dub bardolino je bez úložného prostoru. Postel se dodává bez matrace, bez roštu. Obojí je nutné dokoupit samostatně. K postelím z kolekce REA doporučuje výrobce laťové rošty ROLO nebo HP. Rošty v kovovém rámu nejsou pro tyto postele vhodné.   Plocha lůžka je 90x200cm.

 

Z programu Rea lze dokoupit další prvky jako např. psací stoly, regály, komody, police a další nábytek, který najdete v souvisejících produktech níže.