Dětská postel rea nasťa 90x200cm – wenge

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic i pracoven. Nábytek je vyrobený z kvalitního... více informací »
Dětská postel rea nasťa
Značka: DRE
4 593 Kč
Ověřit dostupnost »
Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic i pracoven. Nábytek je vyrobený z kvalitního...

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic i pracoven. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a je dostupný v několika odstínech. Postel, s rozměry lůžka 90x200cm, je určená do moderního, ale praktického dětského i studentského pokoje. U postelí z kolekce Nasťa si můžete objednat čelo v různých barevných kombinacích. Postel REA Nasťa lze objednat také bez barevného čela (v barvě postele). Při výběru postele zatrhněte nahoře požadovanou barvu jednotlivých pásů čela postele.

 

Postel Rea Nasťa v odstínu wenge je bez úložného prostoru. Postel se dodává bez matrace, bez roštu. Obojí je nutné dokoupit samostatně. K postelím z kolekce REA doporučuje výrobce laťové rošty ROLO nebo HP. Rošty v kovovém rámu nejsou pro tyto postele vhodné. Plocha lůžka je 90x200cm.

 

Z programu Rea lze dokoupit další prvky jako např. psací stoly, regály, komody, police a další nábytek, který najdete v souvisejících produktech níže.

 Hodně prodávaný kousek Dětská postel rea nasťa 90x200cm můžete sehnat bezstarostně tady na našich stránkách umístěný v rubrice dětské postele. Nyní najdete skvělé zboží z této populární sekce za výhodné peníze! V očích zákazníků populární značka DRE vás obohatí o vynikající výrobky..

Tento velmi žádaný produkt Dětská postel rea nasťa 90x200cm DRE pohodlně nakoupíte momentálně na našich stránkách levně! Nabídka již od 4 593 Kč.