Dětská postel s šuplíkem rea kakuna 80x200cm – dub bardolino

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic a také pracoven. Nábytek je vyrobený z... více informací »
Dětská postel s šuplíkem
Značka: DRE
6 722 Kč
Ověřit dostupnost »
Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic a také pracoven. Nábytek je vyrobený z...

Program REA představuje nábytek vhodný do dětských, studentských pokojů, ložnic a také pracoven. Nábytek je vyrobený z kvalitního lamina a je dostupný v několika odstínech. Postel, s rozměry lůžka 80x200cm, je určená do moderního, ale praktického dětského či studentského pokoje. U postelí Kakuna si můžete objednat čelo zásuvky v jednom z 8 barevných dezénů. Postel REA Kakuna v odstínu dub bardolino lze objednat také bez barevného čela zásuvky (v barvě postele). Při výběru postele zatrhněte nahoře požadovanou barvu čela zásuvky.

 

Součástí ceny postele je smrkový rošt. Postel se dodává bez matrace. Doporučit můžeme 7 zónovou sendvičovou matraci Odette 80x200cm, kterou máme nyní za zvýhodněnou cenu. Z programu Rea lze dokoupit další prvky jako např. psací stoly, regály, komody, police a další nábytek, který najdete v souvisejících produktech níže.

 

Neodolatelný produkt Dětská postel s šuplíkem rea kakuna 80x200cm - dub DRE je k dispozici nyní za super cenu. Nyní můžete mít za 6 722 Kč.