Dětská postel s úložným prostorem lilian 100x200cm – bříza

Unikátní kus Dětská postel s úložným prostorem lilian 100x200cm CLK máte možnost koupit v naší nabídce za super peníze. Produkt momentálně prodáváme za 12 041 Kč.
Dětská postel s úložným
Značka: CLK
12 041 Dostupnost: SKLADEM 12 675 Kč Sleva -5%
Do obchodu »

Popis produktu

Postel je nepřehlédnutelným prvkem každého dětského pokoje. Dříve byla používána zejména ke spaní, avšak v dnešní době v ní lidé dokáží strávit i celý den povalováním se. A právě děti postel využívají při čtení, učení, prohlížení sociálních sítí a práci na notebooku. Ocení tak postel, která bude nejen pohodlná, ale i praktická. Postel Lilian potěší čelem, o které se mohou děti opřít při všech činnostech. 

 

Design postele je inspirován přírodou a zejména pak rostlinami. Postel je zhotovena ve světlém dekoru břízy a doplněna květinovou dekorací na čele postele, což ve výsledků působí velmi něžně a romanticky. Pokud bydlíte v městském bytě, je kolekce nábytku Lilian skvělou volbou, jelikož s ní přeneste kousek přírody i k vám domů. Ložná plocha postele je 100x200cm. Součástí postele je rošt s úložným prostorem. Otevírání úložného prostoru je z přední části postele (výklop od nohou). Postel má přední nohy, madlo a zdobný prvek u čela postele z bukového masivu. Matrace není součástí postele. Z našeho sortimentu můžeme doporučit matraci Air Mono v rozměrech 100x200cm, kterou naleznete níže v souvisejících produktech. Dětská postel Lilian je vyrobena z kvalitního lamina. Hlavní předností lamina je snadná údržba a dobrá odolnost proti mechanickému poškození.

 

Rozměry dětské postele Lilian jsou 113x209x116cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Lilian najdete níže v souvisejících produktech.